Strona główna

„NIE DOPALACZOM”

800x800 images aktualnosci 2015 07 stop

Pod hasłem „NIE DOPALACZOM” odbyła się w czwartek 25.02. akcja profilaktyczna, której celem było uświadomienie młodzieży ryzyka związanego z dopalaczami i konsekwencji wynikających z ich zażywania. W spotkaniach z uczniami wzięli udział przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie. Pani Aneta Stefańska z Sanepid-u mówiła o tym dlaczego dopalacze są tak groźne dla życia i zdrowia, a asp. szt. Wojciech Sobiecki przybliżył zagadnienia związane z odpowiedzialnością karną.

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8