Strona główna

Montaż słowno – muzyczny „Podróżą każda miłość jest”

Montaż słowno – muzyczny „Podróżą każda miłość jest”

w II odsłonach.

I odsłona

16 lutego 2016r. o godz. 10.00 w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie montażu słowno muzycznego „Podróżą każda miłość jest” przeznaczone dla uczniów wraz z nauczycielami z Gimnazjum ze Skibina.

Na romantyczny nastrój spotkania wpłynęły zaprezentowane piosenki i wiersze o tematyce miłosnej oraz piękna scenografia. Głosy narratorów recytowały wiersze, w tym m. in. najpiękniejszy Hymn o miłości z Listu św. Pawła Apostoła do Koryntian. Poezja przeplatana była piosenkami wśród, których słuchacze mogli usłyszeć w mistrzowskim wykonaniu Mateusza Grzesiaka i Magdaleny Kempary utwory Mieczysława Szcześniaka, Michała Bajora, Alicji Majewskiej. Równie doskonale zaprezentowali się obecni uczniowie: Andżelika Romanowska, Andrzej Konieczny, Michał Gutowski, którym akompaniował na gitarze Hubert Ossowski.

W ramach promocji szkoły gimnazjalistom została przedstawiona oferta edukacyjna na rok szkolny 2016/2017.

II odsłona to przedstawienie dla zaproszonych nauczycieli z ZSM, sąsiednich szkół oraz instytucji. Również i tym razem występy uzdolnionych artystów zachwyciły publiczność. Oprócz uczty duchowej, kawiarnianego klimatu nadał smak świeżo zaparzonej kawy oraz pyszna szarlotka upieczona przez uczniów klas gastronomicznych pod kierunkiem Pań: E. Estkowskiej, A Darowskiej i I. Matuszak.

Serdeczne podziękowania dla uzdolnionej młodzieży za wspaniałe występy oraz dla gości za przybycie do ZSM.

Organizatorzy: A. Barczak, B. Gołębiewska, K. Brzykcy

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8