Strona główna

„Podróżą każda miłość jest”

Charytatywne Walentynki „Na skarpie”.

„Podróżą każda miłość jest”

P2142020

            14 lutego 2016r. w restauracji „Na skarpie” w ramach współpracy Szkolnego Koła Różnych Form Artystycznych działającego w naszej szkole z byłymi, utalentowanymi absolwentami przygotowano wieczorek poetycko – muzyczny zatytułowany: „Podróżą każda miłość jest”. Głównym celem imprezy była zbiórka pieniędzy dla chorej Pauliny. Miejmy nadzieję, że serce potrafi leczyć.

            W części artystycznej wykorzystano poezję młodego poety, ucznia ZSM, Mateusza Manelskiego. Kunsztem recytatorskim zachwycili: Patrycja Paliwoda, Hubert Woźniak, Patryk Lubiniski.

            Gospodarz wieczoru – właściciel restauracji Mateusz Grzesiak zachwycił fantastycznymi interpretacjami piosenek Michała Bajora, Seweryna Krajewskiego, Mieczysława Szcześniaka. Prawdziwą „wisienką na torcie” okazał się duet Matuszak Grzesiak z Magdaleną Kemparą, którzy wykonali piosenkę „ Na strunach szyn”.

            Wiele emocji wzbudziło również wykonanie utworów przez Andżelikę Romanowską, Andrzeja Koniecznego, Michała Gutowskiego. Doskonale akompaniował im na gitarze Hubert Ossowski.

            Niedzielne spotkanie z poezją, piosenką miłosną zostanie ponownie wystawione 16 lutego 2016r. o godz. 15.30 w świetlicy szkolnej.

            Serdecznie zapraszamy.

            Organizatorami wieczorku byli: Aurelia Barczak, Beata Gołębiewska, Karol Brzykcy i Mateusz Grzesiak

Tekst: A. Bartczak

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8