Strona główna

Wizyta Rektora Wyższej Uczelni w Mechaniku

Wizyta Rektora Wyższej Uczelni w Mechaniku

logo wshelogo

Dnia 08.01.2016r. w Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie podpisano porozumienie o współpracy w ramach patronatu naukowego Uczelni nad Szkołą.

        Porozumienie podpisano w obecności Rektora KSW prof. nadzw. dr hab. Stanisława Kunikowskiego, Dyrektora ZSM mgr Arkadiusza Włodarskiego i uczniów.

W uroczystości wzięli udział: wicedyrektor mgr Ludwika Zientara, Przewodniczący Kujawsko - Dobrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Oddział w Radziejowie Jan Jaworski, Dziekan Wydziału Nauk technicznych dr inż. Adam Rejniak, Pełnomocnik Rektora ds. kształcenia podyplomowego mgr Ewa Śmigielska oraz kierownik działu Promocji KSW mgr Monika Jabłońska.

Współpraca będzie obejmować organizację przedsięwzięć popularyzujących naukę i wiedzę wśród uczniów i nauczycieli szkoły oraz współorganizację konkursów o charakterze naukowym i realizacje projektów UE.

Tekst: ZSM

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8