Strona główna

24 Finał WOŚP

P1081461Sie ma!

W dniu 8 stycznia 2016 roku w Zespole Szkół Mechanicznych o godz. 9 rano na małej sali gimnastycznej już po raz drugi odbył się nasz szkolny „finał” 24 edycji WOŚP. Tak jak w zeszłym roku młodzież naszej szkoły bardzo entuzjastycznie i żywiołowo wzięła udział w tradycyjnej już licytacji w czasie której uczniowie mogli zakupić indywidualne lub klasowe bony, które dawały możliwość zwolnienia z pisania sprawdzianu lub odpowiedzi ustnej w wybranym dniu i z wybranego przedmiotu do końca lutego br.

W szczególny sposób chciałem podziękować uczennicom klasy 3Taż, które upiekły pyszne ciasta do naszego „kącika cateringowego” a były to: Joanna Wrzesińska, Anna Czerwińska, Małgorzata Piasecka, Patrycja Szczepańska oraz Krzysztof Nawrocki a także ich wychowawcom Paniom mgr Katarzynie Matykiewicz oraz mgr Ewie Estkowskiej za wsparcie i ciekawe pomysły. Nie możemy w tym miejscu zapomnieć o chłopakach z ekipy technicznej, którzy stawali na rzęsach abyśmy mieli jak najlepsze nagłośnienie oraz panu Włodzimierzowi Kucowi dzięki któremu cały ten sprzęt udało się skompletować.

I wreszcie nasz wodzirej, Hubert Woźniak, osoba bez której nasz szkolny finał nie przebiegłby tak sprawnie a licytacja nie przyniosłaby tak wymiernych korzyści finasowych dla małych i dużych potrzebujących na których potrzeby co roku w styczniu gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wykonałeś kawał dobrej roboty! Dzięki!

Hola, hola, hola ... jeszcze jedna BARDZO ważna osoba, której po prostu nie mogę pominąć w swoim sprawozdaniu. Nasz były absolwent, obecnie bardzo ekspansywny, aktywny radziejowski restaurator Mateusz Grzesiak, właściciel restauracji „NA SKARPIE”, który nigdy nie odmówił nam wsparcia i jest z nami od samego początku. To właśnie dzięki Mateuszowi nasi uczniowie oraz nauczyciele mogli spożywać pyszne wypieki uczennic naszego Technikum Żywienia ponieważ wyposażył on nasz „kącik cateringowy” we wszelkiego rodzaju akcesoria od widelczyków po łyżeczki kończąc na papierowych tackach. Mateusz, nawet nie wiesz jak ważne jest to, że wciąż jesteś z naszą społecznością Mechanika! Jesteś WIELKI, dzięki! ;)

Na koniec chciałbym wspomnieć o prawdziwym hicie naszej licytacji a dokładnie MEGA wielkiej myszy podarowanej nam przez Pana mgr Marka Ignasiaka oraz jego córkę. Marku, dziękujemy, że ze swoją rodziną tak fajnie włączyłeś się w naszą akcję!

W tym roku drużyna Zespołu Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego uzbierała kwotę 745,02 zł. Mamy nadzieję, że w czasie przyszłorocznego 25 Finału uda nam się znowu przeskoczyć tę kwotę.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Sie ma!

11 styczeń 2016, Radziejów

ZSM im. Józefa Piłsudskiego

w Radziejowie

Mariusz Bolewicz

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8