Strona główna

Lekcja historii regionalnej

Lekcja historii regionalnej

W dniach 9 i 14.12.2015 r. uczniowie klasy 3Tbi i 2MS odwiedzili Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Radziejowie. Opiekunami były: Ewelina Łodygowska, Agnieszka Górczyńska i Joanna Wozińska. Celem wycieczki było zapoznanie z księgozbiorem gromadzonym przez bibliotekę oraz wysłuchanie prelekcji pt. „Poprzez stulecia ciekawostki historyczne – dzieje małego miasteczka na przykładzie Radziejowa”, połączona z prezentacją multimedialną „Radziejów tutaj też działa się historia”.Podczas spotkania uczniowie poznali obszerną historię swojego regionu, zobrazowaną unikatowymi fotografiami. Młodzież wykazała duże zainteresowanie zajęciami oraz wyraziła chęć częstszego udziału w podobnych przedsięwzięciach proponowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Radziejowie.

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8