WARTO POMAGAĆ

Wad0Życie każdego z nas pisze nieprzewidzialne scenariusze. Nie jesteśmy wstanie wszystkiego zaplanować. Często musimy zmierzyć się z przeciwnościami losu. W jednej chwili w dramatycznej sytuacji znalazła się rodzina państwa Wadelskich z miejscowości Zamość. W listopadzie 2019 r. stracili cały swój dobytek w pożarze domu. Nie udało się niczego uratować z płonącego budynku. Szczęśliwa pracująca rodzina z 2 dzieci uczących się w ZSM w Radziejowie znalazła się bez dachu nad głową, dlatego wszyscy postanowiliśmy zaangażować się w pomoc. Cała społeczność szkolna próbowała pozyskać fundusze dla rodziny Wadelskich. Najwięcej pieniędzy przyniosły zbiórki prowadzone w okolicznych parafiach:
Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Radziejowie,
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Radziejowie,
Parafia rzymskokatolicka p. w. św. Wojciecha B.M w Braniewie.

Wad2Organizowano wiele inicjatyw, które miały na celu gromadzenia funduszy m.in. sprzedawano pierniczki, odbyła się szkolna Zumba, usługi fryzjerskie. Znalazło się wiele indywidualnych ofiarodawców, którzy oprócz pieniędzy przynosili przedmioty, ubrania, które mogły przydać się rodzinie. Ostatecznie zgromadzono kwotę 16 393,60 zł i w dniu 23 grudnia 2019 r. przekazano Wadelskim. W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy okazali wielkie serce i pomogli potrzebującej rodzinie. Szczególne podziękowanie dla Firmy Pepco i jej pracowników, którzy ofiarowali przedmioty niezbędne do wyposażenia domu. Na koniec pragniemy w Nowym Roku wszystkim ludziom wielkiego serca życzyć samych szczęśliwych dni oraz utwierdzić w przekonaniu, że dobro powraca!

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8