MECHANIK W KOLE FORTUNY

    kolo fortuny                    W naszej szkole organizowane są wycieczki do Warszawy na nagrania różnych programów telewizyjnych.   W związku z tym 4 grudnia 2019 r. odbyła się wycieczka do studia nagrań ATM w Warszawie. 45 uczniów z klas 1TLM, 1TIP, 2TLI, 2FK, 1TAP wraz z opiekunami Panią Anną Alwin, Panią Wandą Marynowską oraz Panem Zbigniewem Kozłowskim pod przewodnictwem Pana Łukasza Sochowskiego wzięło udział w nagraniach do popularnego programu rozrywkowego   „Koło Fortuny”.   Młodzież miała okazję zapoznać się z warsztatem pracy w Telewizji Polskiej i podejrzeć pracę na planie. Uczestnicy czekając na rozpoczęcie nagrań mogli zobaczyć pracę dziennikarzy, operatorów, dźwiękowców, oświetleniowców, reżyserów, asystentów i animatorów, przygotowania uczestników oraz zrobić sobie zdjęcie z aktorami. Do zrealizowania były cztery odcinki. Podczas przerw pomiędzy nimi mieliśmy możliwość odpoczynku, skosztowania posiłku regeneracyjnego oraz doładowania energii dzięki kawie/herbacie. Udział w nagraniach był niesamowitym przeżyciem oraz doświadczeniem, które uczniowie z pewnością zapamiętają na długie lata.                                                                                                  

Anna Alwin
Wanda Marynowska
Zbigniew Kozłowski

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8