Strona główna

MECHANIK W KOLE FORTUNY

    kolo fortuny                    W naszej szkole organizowane są wycieczki do Warszawy na nagrania różnych programów telewizyjnych.   W związku z tym 4 grudnia 2019 r. odbyła się wycieczka do studia nagrań ATM w Warszawie. 45 uczniów z klas 1TLM, 1TIP, 2TLI, 2FK, 1TAP wraz z opiekunami Panią Anną Alwin, Panią Wandą Marynowską oraz Panem Zbigniewem Kozłowskim pod przewodnictwem Pana Łukasza Sochowskiego wzięło udział w nagraniach do popularnego programu rozrywkowego   „Koło Fortuny”.   Młodzież miała okazję zapoznać się z warsztatem pracy w Telewizji Polskiej i podejrzeć pracę na planie. Uczestnicy czekając na rozpoczęcie nagrań mogli zobaczyć pracę dziennikarzy, operatorów, dźwiękowców, oświetleniowców, reżyserów, asystentów i animatorów, przygotowania uczestników oraz zrobić sobie zdjęcie z aktorami. Do zrealizowania były cztery odcinki. Podczas przerw pomiędzy nimi mieliśmy możliwość odpoczynku, skosztowania posiłku regeneracyjnego oraz doładowania energii dzięki kawie/herbacie. Udział w nagraniach był niesamowitym przeżyciem oraz doświadczeniem, które uczniowie z pewnością zapamiętają na długie lata.                                                                                                  

Anna Alwin
Wanda Marynowska
Zbigniew Kozłowski

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8