Strona główna

Mechan na Budmie - wycieczka przedmiotowa

15.02.2019r. tradycyjnie wybraliśmy się do Poznania na największe targi budowlane w europie. Wystawcy zaprezentowali swoje aktualne produkty i usługi, nowoczesne technologie w dziedzinie budownictwa. Budma nie poddaje się rutynie i co roku wprowadza coś nowego. Można było zobaczyć i przetestować innowacyjny sprzęt budowlany, narzędzia i materiały a także wziąć udział w konkursach i zawodach czy przyjrzeć się licznym prezentacjom i pokazom jak np. MONTERIADA. Na targach dotarliśmy do wystawców prezentujący nowe produkty i rozwiązania technologiczne, które zdobyły Złoty Medal MTP – najbardziej prestiżową nagrodę targową w Polsce. Nawiązaliśmy kontakt z wystawcami i już niebawem będziemy Ich gościć na pokazach w naszej szkole.

Tekst/foto: Jolanta Szyper wraz z młodzieżą z 2 SM Monter Zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Galeria

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Zakochaj sie

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8