Informatyk – zawód z przyszłością

Najlepszy zawód, informatyk?

 Gdy przychodzi moment, w którym musimy zdecydować jaki podjąć kierunek nauki, wiele osób czuje się zagubionych i szuka pomocy zarówno wśród bliskich, jak i w internecie. Jeśli więc wśród naszych zainteresowań, znajdują się programy komputerowe, nowe technologie, sztuczna inteligencja… ciekawą propozycją jest zostanie informatykiem.

Ile zarabia informatyk?

 Informatyk to bez wątpienia zawód z przyszłością. Otacza nas coraz więcej sprzętów, które trzeba programować. Żyjemy w świecie, który jest coraz bardziej wirtualny, cyfrowy, ukierunkowany na zbudowanie sztucznej inteligencji. Informatyka to szalenie ciekawa dziedzina, w której pozostaje wiele do zrobienia.

 Niewątpliwą zaletą zostania informatykiem jest też aspekt finansowy. Informatyk jest zawodem z przyszłością również dla osób, które chciałyby żyć na wysokim poziomie, dzięki bardzo wysokim zarobkom, jakie firmy oferują na stanowiskach programisty, informatyka.

• Średnie zarobki IT w Łodzi - 12 tys. zł. Deficyt specjalistów

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8