Strona główna

Nowe kierunki w "Mechaniku"

„Mechanik” otwiera nowy kierunek kształcenia i podpisuje porozumienie.

P1100773

W dniu 10.03.2016 r. w siedzibie firmy „Angama” sp. z.o.o w Dobrem podpisano porozumienie o współpracy. Spółkę „Angama” reprezentował Pan Andrzej Matusiak a Zespół Szkół Mechanicznych Dyrektor Szkoły Arkadiusz Włodarski. Porozumienie określa zasady współpracy dotyczące realizacji zadań na rzecz edukacji i szkolenia zawodowego o specjalności mechanik pojazdów samochodowych na poziomie technikum i zasadniczej szkoły zawodowej.

Uczniowie nowych kierunków - technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych - będą mieli możliwość skorzystania z bazy technicznej w Dobrem. „Angama” sp. z. o.o będzie organizatorem praktyk uczniowskich i pomoże w doposażeniu pracowni techniczno-dydaktycznych. Zespół Szkół Mechanicznych natomiast będzie promować firmę transportową, organizować spotkania z wykwalifikowaną kadrą oraz rozszerzać horyzonty techniki i zainteresowania naszych uczniów.P1100777

Oferta edukacyjna

oferta edukacyjna

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8